captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kodėl politikai nesutaria dėl kitų metų biudžeto?

Seime svarstant kitų metų biudžetą finansų ministras Vilius Šapoka sakė, kad priėmus biudžetą lietuvių gyvenimas gerės, o piniginės pilnės.
Žygimanto Gedvilos nuotr.
Žygimanto Gedvilos nuotr.

Opozicijos atstovai tvirtinant Seimo posėdžio darbotvarkę siūlė biudžeto įstatymo priėmimą nukelti į kitą savaitę. Anot opozicijos, deryboms su streikuojančiomis profsąjungomis reikėtų duoti daugiau laiko. Kiek anksčiau 2019 m. biudžeto projektui pritarė  Europos Komisija. Anot jos, 2019 m. Lietuvos biudžeto projektas atitinka fiskalinės drausmės taisykles, taikomas visoms euro zonos šalims.

Seimo Kaimo reikalų komitetas organizuoja diskusiją „Ar sugrįš į Lietuvą linai?“, kurioje siekiama aptarti padėtį linų auginimo srityje, išsiaiškinti, kokių priemonių imtis.

Organizacijos, renkančios pagalbą daiktais, sako, kad dalis lietuvių labdarai skiria nebetinkamus naudoti daiktus ir tai apsunkina pagalbos organizavimą.

„Atsargiai – fejerverkai!“ Higienos institutas parengė infografiką. Jame trumpai ir vaizdžiai pateikiama informacija apie asmenis, patyrusius traumas dėl neatsargaus fejerverkų naudojimo.

Klaipėdos apygardos prokuratūroje bus apklausiamas buvęs Klaipėdos miesto tarybos narys Viačeslavas Titovas byloje dėl partizanų vado Adolfo Ramanausko-Vanago atminimo paniekinimo.

Verslo naujienos, užsienio politikos aktualijos.

Apžvalgininko Rimvydo Valatkos  komentaras. Orai. Dienos renginiai.

Ved. Giedrė Čiužaitė. Red. Saulius Liauksminas.

„Ryto garsai“ – gruodžio 12 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...