captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Artūras Raila

„Man atrodo, mano atveju viskas klostosi labai natūraliai. Tai tikrai individualus kelias, tačiau ne metodas, siekiant specialiai prieštarauti, oponuoti ar panašiai. Manau, kad dariau tai, ką savo laiku ir savo pozicijoje privalėjau daryti“, – portalui 15min.lt sakė tarpdisciplininio meno kūrėjas Artūras Raila, už nepriklausomos vizualiosios kultūros formavimą tapęs Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu.

„Galbūt todėl, kad pats esu šiek tiek fragmentiškas, nesu monolitinis“, – aiškindamas naujausios savo poezijos knygos „Įtrūkusios mėnesienos“ pavadinimą, sako rašytojas Kornelijus Platelis. Jo eilėraščių rinkinys dalyvauja akcijoje „Metų knygos rinkimai“, poezijos knygų kategorijoje. 

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Manome, kad mūsų laimėjimą lėmė tai, jog savo paraiškoje iškėlėme problemas. Mes parodėme, kad miestas turi problemų, susijusių su jaunimo politika ir dalyvavimu. Kiti miestai dažnai apie save rašo labai gerus žodžius, tuomet kyla klausimas, o kam tau tas titulas. Mes išdrįsome pasakyti, kad norime keistis ir būti atviresni“, – sako Klaipėdos – Europos jaunimo sostinės 2021-ieji programos „Choose Klaipėda“ bendraautorė, Klaipėdos miesto savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Aistė Andruškevičiūtė.

„Man atrodo, mano atveju viskas klostosi labai natūraliai. Tai tikrai individualus kelias, tačiau ne metodas, siekiant specialiai prieštarauti, oponuoti ar panašiai. Manau, kad dariau tai, ką savo laiku ir savo pozicijoje privalėjau daryti“, – portalui 15min.lt sakė tarpdisciplininio meno kūrėjas Artūras Raila, už nepriklausomos vizualiosios kultūros formavimą tapęs Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu. Pokalbis studijoje su Artūru Raila apie jo kūrybinį mąstymą ir disciplinos rėmų peržengimą.

Ved. Indrė Kaminckaitė.

„Ryto allegro“ gruodžio 12 d., trečiadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...