captcha

Jūsų klausimas priimtas

,,Ryto garsai “:ar pavyks Lietuvoje įgyvendinti viziją – 0 žuvusių keliuose?

Vilniaus Gedimino Technikos universitete  vyko  tarptautinė saugaus eismo konferencija. Jos tema – vizija 0 darniam judumui. Konferenciją, kurioje dalyvavo saugaus eismo specialistai iš ES šalių ir Kanados, organizavo Švedijos ambasada, Susisiekimo ministerija bei VGTU. Per 150  dalyvių  pasidalino savo patirtimi ir įžvalgomis, kaip keisti avaringumo situaciją Lietuvos keliuose.
15min/ Scanpix nuotr.
15min/ Scanpix nuotr.

Minint garsaus Vilniaus ganytojo jubiliejų, Vilniaus Katedroje atveriama relikvijų koplyčia. Gruodžio 8–9 d. Vilniaus arkivyskupija kviečia minėti Palaimintojo Jurgio Matulaičio ingreso į Vilniaus Katedrą šimtmetį. Ganytojo, vienuolijų steigėjo Vilniaus vyskupo vyskupystės ir įžengimo į Vilniaus Katedrą šimtmečio jubiliejus bus minimas iškilmingomis Mišiomis, koncertais, paskaitomis, paroda, piligriminiu žygiu.

Prancūzijos pareigūnai būgštauja, kad šeštadienį gali pasikartoti smurto protrūkiai, kai praėjusį savaitgalį demonstrantai Paryžiuje daužė langus, degino automobilius ir padegė šešis pastatus. Pranešama, kad Eifelio bokštas šeštadienį bus uždarytas dėl planuojamų „geltonųjų liemenių“ antivyriausybinių protestų . Be to, Paryžiaus policija dėl protestų prieš prezidentą Emanuelį Macroną, paragino Eliziejaus Laukų alėjoje įsikūrusias parduotuves ir restoranus taip pat užsidaryti.

Gamtininko Selemono Paltanavičiaus pastebėjimai.

Mykolo Drungos parengta užsienio spaudos apžvalga.

Ved. Saulius Liauksminas.

„Ryto garsai“ gruodžio 8 d., šeštadienį , nuo 07.05 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.


 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close