captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: mokymai žemdirbiams leidžia numatyti perspektyvas

Konferencijų centre Vilniuje jau kelias dienas žinias gilina ir akiratį plečia žemės ūkio bendrovių specialistai. Daugiausia nerimo kelia nauja mokesčių sistema, šių metų ūkininkavimo padariniai – mažesni derliai, pašarų trūkumas. Kaip žemės ūkio bendrovių specialistai priima kylančius iššūkius, kokia mokymų nauda ir ką įdomaus žiemą galima aplankyti sostinėje?
Albertas Šilkaitis<br> „Vermenos“ žemės ūkio bendrovės vadovas<br> Raminta Jakilaitienė žemės ūkio bendrovės „Agrolina“ direktorė<br> ūkininkė Vaidutė Stankevičienė ir  Liberiškių žemės ūkio bendrovės vyriausioji buhalterė Aurelija Vankauskienė.
Albertas Šilkaitis
„Vermenos“ žemės ūkio bendrovės vadovas
Raminta Jakilaitienė žemės ūkio bendrovės „Agrolina“ direktorė
ūkininkė Vaidutė Stankevičienė ir Liberiškių žemės ūkio bendrovės vyriausioji buhalterė Aurelija Vankauskienė.

Netoli Utenos, Luknių kaimo pakraštyje, viensėdyje įsikūręs Romas Cibas bitininkauja jau 30 metų. Jis neskaičiuoja, kiek bitės prineša medaus, bet žino — jo visada užtenka, kad pardavus būtų galima investuoti į bityną, patiems pragyventi. Utenos turguje, kur prekiauja medumi, ar savo kieme bitininkas mielai dalijasi savo patirtimi. Su kokiais sunkumais bitininkas Romas Cibas susidūrė šią vasarą?

Ved.  Rūta Katkevičienė.

„Gimtoji žemė“ gruodžio 7 d., penktadienį, 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close