captcha

Jūsų klausimas priimtas

,,Ryto garsai “: kokių vyriausybės žingsnių galima tikėtis, sprendžiant pedagogų krizę?

Dėl padėties švietimo sistemoje prezidentė Dalia Grybauskaitė į susitikimą kviečia švietimo darbuotojų profesinių sąjungų atstovus, švietimo ekspertus, Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininką, o savaitę Švietimo ir mokslo ministerijoje esantys pedagogai neketina palikti patalpų, kol nebus tęsiamos derybos.
Žygimanto Gedvilos nuotr.
Žygimanto Gedvilos nuotr.

50 Seimo narių pateikė privalomai Seimo plenariniame posėdyje svarstyti rezoliuciją, kurioje Vyriausybės reikalaujama „nedelsiant parengti ir pateikti Seimui įstatymų projektus, kurie leistų 2019 metais įgyvendinti patvirtintos mokesčių reformos moratoriumą bei stabdyti kitų metų  valstybės ir savivaldybių biudžeto projektų svarstymą Seime tol, kol Vyriausybė ir atitinkami Seimo komitetai nepateiks artimiausiems metams projektuojamų viešojo sektoriaus atlyginimų tendencijų ir atitinkamų teisės aktų projektų".

Lietuvoje veikiančių užsienio kapitalo įmonių pasitikėjimas šalies ūkio perspektyvomis paskutinįjį šių metų ketvirtį susvyravo ir yra žemiausias per pastaruosius trejus metus. Tai atskleidė stambiausius ir aktyviausius investuotojus į Lietuvos ekonomiką vienijančios asociacijos „Investors‘ Forum“ atliktas Lietuvos investuotojų pasitikėjimo indekso tyrimas. Neigiamai investuotojų nuotaikai didžiausios įtakos turėjo politinio stabilumo stoka ir toliau augantis atotrūkis tarp atlyginimų bei darbo našumo.

Lietuvoje ir užsienyje  kiekvienais metais didėja studentų, turinčių psichinės sveikatos problemų, skaičius. Kaip užtikrinti lygiavertes studijas studentams, turintiems tokių sutrikimų. Kaip atliepti individualiuosius poreikius tų, kurie serga depresija, bipoliniu sutrikimu, šizofrenija ir t.t.?  Kaip prižiūrėti savo psichinę sveikatą? Į šiuos klausimus bus bandoma atsakyti konferencijoje Vilniuje.

Verslo naujienos, užsienio politikos aktualijos .

Rytų Europos studijų centro analitiko Lino Kojalos komentaras. 

Ved. Giedrė Čiužaitė. Red.Saulius Liauksminas.
„Ryto garsai“ gruodžio 6 d. ketvirtadienį , nuo 06.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close