captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Metų knygos rinkimuose – kūriniai vaikams

2018 metų knygų vaikams penketuke – novatoriškos ir originalios knygos, pasižyminčios drąsia menine raiška ir prasmingu turiniu. Kaip sukurti knygą vaikams, kad ji atsidurtų Metų knygos rinkimuose? – teirausimės nominuotų kūrinių autorių.
Irmanto Gelūno nuotr.
Irmanto Gelūno nuotr.

„Godo, kuris pjesėje nepasirodo, yra suvokiamas kaip išgelbėtojas, bet šiandien jis simbolizuoja tai, ko nėra, tai, ko laukiama, bet nebus. Aš nusprendžiau, kad bus. Išskirtiniu matymu pasižymintys menininkai ir yra Godo, nes jie yra išgelbėtojai – praplečia mūsų akiratį ir leidžia į kai kurias temas pasižiūrėti taip, kaip nemanėm galintys pasižiūrėti", – sako naujos meno erdvės „GODÒ galerija” įkūrėja Lina Mrazauskaitė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalga.

2018 metų knygų vaikams penketuke – novatoriškos ir originalios knygos, pasižyminčios drąsia menine raiška ir prasmingu turiniu. Dauguma kūrinių jau pelnė jų autoriams nemažai apdovanojimų. Knygos labai įvairių žanrų: poezija, paveikslėlių knyga, fantasy, komiksas.  Kaip sukurti knygą vaikams, kad ji atsidurtų Metų knygos rinkimuose? – teirausimės šiais metais nominuotų kūrinių autorių: Daivos Čepauskaitės („Baisiai gražūs eilėraščiai“), Mariaus Marcinkevičiaus („Draugystė ant straublio galo“), Violetos Palčinskaitės („Eilėraščiai iš namų“), Neringos Vaitkutės („Klampynių kronikos“), Jurgos Vilės ir Linos Itagaki („Sibiro haiku“).

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ gruodžio 6 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...