captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pakartot“: tamsta mokytojau, reikia gitaros!

Apie muzikos instrumentų prekybos verslo subtilybes, tendencijas, istoriją, apie nelengvus devyniasdešimtuosius pasakoja verslininkas, muzikantas Arvydas Skernevičius.  
A. Skernevičius. D. Razausko nuotr
A. Skernevičius. D. Razausko nuotr

Šio žmogaus istorija – taip pat ir dalis kiekvieno muzikanto istorijos. Mat nėra šalyje grojančiojo, kuris nežinotų muzikos prekių tinklo „Tamsta“. Šis vardas jau ketvirtį amžiaus asocijuojasi su muzika. O kadaise, gūdžiais 1992 metais „Tamstą“ įkūrė Arvydas Skernevičius, buvęs fizikos mokytojas ir grupės „Poliarizuoti stiklai“ gitaristas. „Į mane kreipdavosi „tamsta mokytojau“, bet kai tapau verslininku, mokytoją teko numesti, liko tik tamsta“, - atskleidžia Arvydas. Iš kur sovietiniais metais į Lietuvą patekdavo instrumentai? Kaip įrangą konstruodavosi nagingi muzikantai? Kaip prasidėjo „Tamstos“ veikla ir kokios muzikos prekių verslo tendencijos? Visus klausimus užduoda muzikantas, muzikos apžvalgininkas Domantas Razauskas. Į visus klausimus atsako – Arvydas Skernevičius. 

Laidos autorius ir vedėjas – Domantas Razauskas 

Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama gruodžio 1 dieną, šeštadienį, 12.10 val. ir gruodžio 2 dieną, sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ. 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close