captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Valstybės teatrų asociacijos pirmininkas Audronis Liuga

„Asociacija sieks dialogo ir partnerystės su vykdomosios valdžios institucijomis ir nevalstybinėmis scenos menų organizacijomis. Partnerystės tikslas – konstruktyviai dalyvauti scenos menų tinklo politikos formavimo ir įgyvendinimo procesuose“, – apie ateities darbus mintimis dalijasi naujasis Valstybės teatrų asociacijos pirmininkas teatrologas, kino kritikas, prodiuseris Audronis Liuga, Jaunimo teatro vadovas.
Eriko Ovčarenko nuotr.
Eriko Ovčarenko nuotr.

Prasideda trečiasis literatūrinių susitikimų ciklas „Paviljono“ knygų savaitgalis. „Mūsų siekis – sukurti terpę, kur skaitytojas galėtų susitikti su leidėju ar autoriumi, pateikti klausimų ir sulaukti atsakymų, kalbėti ir kalbėtis. Treji metai žymi brandą, todėl programa, kaip ir dera, solidi bei stebinanti įvairove“, – apie savaitgalį truksiančią intensyvių literatūros renginių seriją sako knygininkė Eurika Stogevičienė.

Mėnraščio „Kultūros barai“ apžvalga su vyriausiąja redaktore Laima Kanopkiene.

Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre artėja išskirtinė premjera vaikams – „Žvaigždžių opera“. Šis spektaklis yra pirmosios šalyje operų trilogijos vaikams dalis. Trilogiją, kurią sudaro spektakliai „Bulvinė pasaka“, „Makaronų opera“ ir naujausias „Žvaigždžių opera“, uostamiesčio scenoje stato režisierius Ramūnas Kaubrys, įsitikinęs, kad šiandieniniams jauniems žiūrovams gerų pastatymų trūksta, bet jų vis dėlto labai reikia.

„Asociacija sieks dialogo ir partnerystės su vykdomosios valdžios institucijomis ir nevalstybinėmis scenos menų organizacijomis. Partnerystės tikslas – konstruktyviai dalyvauti scenos menų tinklo politikos formavimo ir įgyvendinimo procesuose“, – apie ateities darbus mintimis dalijasi naujasis Valstybės teatrų asociacijos pirmininkas teatrologas, kino kritikas, prodiuseris Audronis Liuga, Jaunimo teatro vadovas. Apie tai, kaip Lietuvoje greta nepriklausomų teatrų veikia valstybinis teatro ir koncertinių organizacijų modelis, kokie jo privalumai ir trūkumai, su kokiais iššūkiais šiandien susiduria iš biudžeto finansuojamos kultūros organizacijos, kokiu laipsniu ir kokiais instrumentais valstybė tiesiogiai reguliuoja jų veiklą, kokios kyla problemos ir kokie galimi jų sprendimo būdai pokalbis studijoje su Valstybės teatrų asociacijos pirmininku A. Liuga.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ lapkričio 30 d., penktadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...