captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Sukanka 100 metų, kai buvo pasirašytas ir išplatintas Mažosios Lietuvos tautinės tarybos pareiškimas – Tilžės aktas. Apie Mažąją Lietuvą – pirmadienio viktorinoje.
Scanpix Baltics nuotr.
Scanpix Baltics nuotr.

„Festivalyje atskleisime animacinio kino galimybių įvairovę ir perspektyvas, demonstruojami filmai perteiks rimtas situacijas ir opias problemas“, – teigia nekomercinę pasaulinę animaciją pristatančio tarptautinio animacinių filmų festivalio „Tindirindis“ direktorius, režisierius Valentas Aškinis.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos specialistė Eglė Baliutavičiūtė apžvelgia dvi naujas knygas: amerikiečių rašytojo Jeffrey Eugenides debiutinės knygos, išverstos į daugiau nei 30 kalbų, „Jaunosios savižudės“ antrąjį pataisytą leidimą ir vienos žymiausių vyresniosios kartos Naujosios Zelandijos autorių Joy Cowley pirmąjį vertimą į lietuvių kalbą, trumpųjų pasakų rinkinį „Gyvatė ir Driežas”.

Lapkričio 30-ąją sukanka 100 metų, kai Tilžėje įsteigta Prūsų Lietuvos tautinė taryba pasirašė ir išplatino Mažosios Lietuvos tautinės tarybos pareiškimą – Tilžės aktą, skelbusį apie Mažosios Lietuvos norą prisijungti prie Lietuvos valstybės. Apie Mažąją Lietuvą – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ lapkričio 26 d., pirmadienį, nuo 8.08 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close