captcha

Jūsų klausimas priimtas

Režisieriui Eimuntui Nekrošiui atminti. Speciali laida

Netekome Lietuvos teatro Maestro, talentingo režisieriaus ir pedagogo Eimunto Nekrošiaus, kurio išėjimas ženklina ištisos mūsų teatro epochos pabaigą.  

Keturis dešimtmečius režisierius kūrė savo unikalų teatrą, kuriame žiūrovai ieškodavo svarbiausių būties klausimų ir rasdavo nelengvus atsakymus. „Tai buvo teatras, kuriame kokybės kartelė buvo taip aukštai pakelta, kad po to buvo sunku dirbti su kitais režisieriais. Didžiausia laimė ir padėka būdavo tuomet, jeigu po spektaklio Nekrošius prieidavo ir tau paspausdavo ranką“, – prisimena aktorė Viktorija Kuodytė. „Aš galiu drąsiai pasakyti – man teko didžiulė laimė ir garbė dirbti su genijumi“, – teigia ilgametis režisieriaus draugas ir kolega, aktorius  Kostas Smoriginas.

Režisieriaus netekties dieną specialioje Eimunto Nekrošiaus atminimui skirtoje laidoje Lietuvos teatro grandą prisimena kolegos ir bičiuliai – aktoriai Viktorija Kuodytė, Kostas Smoriginas, kompozitorius Algirdas Martinaitis, Jaunimo teatro vadovas, teatrologas Audronis Liuga.   

Ved. Jolanta Kryževičienė.

Lapkričio 20 d., antradienį, 14.05 val. per LRT RADIJĄ. 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...