captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ar atsilieps Vyriausybė į ugniagesių prašymą didinti finansavimą?

Ugniagesių gelbėtojų profesinė sąjunga trečiadienį prie Vyriausybės ketina organizuoti įspėjamąją protesto akciją. Profsąjunga teigia, kad peticiją pasirašė per 2 tūkst. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) pareigūnų ir darbuotojų.   

Ugniagesiai reikalauja, kad kitų metų valstybės biudžete sistemos finansavimui būtų skirta papildomi 9,4 mln. eurų, iš kurių 5,3 mln. – darbo užmokesčiui didinti, o likusi dalis – etatų komplektavimui bei pareigūnų aprūpinimui saugos ir sveikatos darbe priemonėmis.

Europos Sąjungos institucijose toliau vyksta derybos, ar Ignalinos atominės elektrinės uždarymui skirti tiek lėšų, kiek prašo Lietuva. Ar skirti 780 mln. eurų trečiadienį balsuos EP Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komitetas. 

Dubajuje sekmadienį prasidėjo Interpolo Generalinė asamblėja. Per ją bus išrinktas naujas vadovas. Žiniasklaida skelbia, kad juo taps A. Prokopčiukas, Rusijos policijos generolas, VRM sistemos pareigūnas. Taip Kremlius, pasak apžvalgininkų, gautų dar daugiau įrankių persekioti savo priešininkus.

Seimo Peticijų komisija svarstys dėl liemenių dėvėjimo dienos metu atšaukimo ir leidimo dviratininkams važiuoti per pėsčiųjų perėjas.

Verslo naujienos, užsienio politikos aktualijos, apžvalgininkės Indrės Makaraitytės komentaras, orai, dienos renginiai.

Ved. Giedrė Čiužaitė. Red. Saulius Liauksminas.

„Ryto garsai“ – lapkričio 21 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...