captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie kultūros ir kūrybinių industrijų poveikį šalies ekonomikai ir gerovei

„Meno ir mokslo laboratorijos“ vadovė, dr. Rusnės Kregždaitė tapo „Geriausios 2017 m. disertacijos“ konkurso laureate. Jos disertacija „Kultūros ir kūrybinių industrijų vertinimo modeliavimas Europos Sąjungos šalyse“ pripažinta viena geriausių Socialinių ir Humanitarinių mokslų srityje.  

In memoriam teatro menininkas Eimuntas Nekrošius.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Žmogaus gyvenimas irgi yra pritraukiantis, kaip ir gėlių. Galbūt pritraukiame ne tik kitus žmones, bet ir angelus. Gal mes esame kažkieno augintiniai, kaip gėlės?“, – svarsto poetas Gintaras Bleizgys. Naujoji Gintaro Bleizgio eilėraščių knyga „Xeranthemum“ įtraukta į akcijos „Metų knygos rinkimai“ poezijos knygų penketuką.

„Meno ir mokslo laboratorijos“ vadovė, dr. Rusnės Kregždaitė tapo „Geriausios 2017 m. disertacijos“ konkurso laureate. Jos disertacija „Kultūros ir kūrybinių industrijų vertinimo modeliavimas Europos Sąjungos šalyse“ pripažinta viena geriausių Socialinių ir Humanitarinių mokslų srityje. Apie kultūros ir kūrybinių industrijų transformacijas ir vertinimo modelius, šio sektoriaus poveikį šalies ekonomikos augimui ir gerovės plėtrai studijoje kalbėsimės su dr. Rusne Kregždaite.

Ved. Indrė Kaminckaitė.

„Ryto allegro“ lapkričio 21 d., trečiadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...