captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Kai klausaisi Beatričės Grincevičiūtės įrašytus šimtus dainų, atrodo, kad ji kaip tik ir pasirenka tokias, kurios ir ją pačią, ir klausytojus jaudina iki ašarų“, – rašė muzikologas Vytautas Venckus. Apie dainininkę Beatričę Grincevičiūtę – pirmadienio viktorinoje.
Dainininkė Beatričė Grincevičiūtė.
Dainininkė Beatričė Grincevičiūtė.

„Kuriame erdvę, kurioje lietuvių kompozitorių kūriniai ir jų atlikėjai atranda savo klausytoją“, – teigia kasmetinei savo kelionei besiruošiančio kamerinės muzikos festivalio „Muzikos ruduo“ meno vadovas Robertas Bliškevičius.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Apie kūrimą ir naikinimą, apie užmarštį ir grįžimą iš jos...“ poeto, vertėjo, literatūros kritiko Mariaus Buroko naujų knygų apžvalga, kurioje aptariami du leidiniai – amerikiečių rašytojos ir žurnalistės Elizabeth Kolbert negrožinės literatūros knyga „Šeštasis išnykimas“ bei vieno garsiausių lietuvių rašytojų Grigorijaus Kanovičiaus epigramų ir parodijų rinkinys „Linksmos akys“.

„Kai klausaisi Beatričės Grincevičiūtės įrašytus šimtus dainų, atrodo, kad ji kaip tik ir pasirenka tokias, kurios ir ją pačią, ir klausytojus jaudina iki ašarų“, – rašė muzikologas Vytautas Venckus. Dainininkės lyriškumą, emocionalumą paryškina ir faktas, jog jai itin artimas buvo dar vaikystėje atrastas romantikų muzikos pasaulis. Apie prieš tris dešimtmečius lapkričio 17-ąją Anapilin iškeliavusią Beatričę Grincevičiūtę – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ lapkričio 19 d., pirmadienį, nuo 8.08 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...