captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: kas kelia nerimą muziejininkams?

Socialiniuose tinkluose pasirodžius informacijai apie numatomą muziejų reformą, muziejininkai sunerimo: su jais niekas apie tai nediskutavo, net nesikalbėjo. Kaip vyktų galima pertvarka? Ar iš tiesų numatoma, kad liktų tik trys nacionaliniai muziejai didžiuosiuose Lietuvos miestuose? Ar muziejų jungimas paliestų tik administracinę šių įstaigų pusę? Kodėl apie tai viešai ir argumentuotai nekalbama, nesvarstomi kiti galimi variantai? Ar pagrįstas muziejininkų nerimas?   
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Atviros seminarų ir praktinių kūrybinių dirbtuvių sesijos dalyviai turės galimybę teoriškai ir praktiškai pažinti grafinio dizaino specifiką ir inovacijas, išmokti dirbti su nauja technika“, – pastebi tarptautinio projekto vadovė Klaipėdoje Ona Bajorinienė.

Kultūros savaitraščių apžvalga.

Ilonos Vitkauskaitės parengta kino apžvalga „Įspūdžiai iš „DOK Leipzig“ ir „Scanoramos“.

Socialiniuose tinkluose pasirodžius informacijai apie numatomą muziejų reformą, muziejininkai sunerimo: su jais niekas apie tai nediskutavo, net nesikalbėjo. Kai vyktų galima pertvarka? Ar iš tiesų numatoma, kad liktų tik trys nacionaliniai muziejai? Ar nacionalinių muziejų reikia tik didžiuosiuose  Lietuvos miestuose? Ar muziejų jungimas paliestų tik administracinę šių įstaigų pusę? Kodėl apie tai viešai ir argumentuotai nekalbama, nesvarstomi kiti galimi variantai? Ar pagrįstas muziejininkų nerimas? Apie susiklosčiusią neaiškią situaciją pokalbis studijoje su Lietuvos muziejų asociacijos valdybos pirmininku Raimundu Balza, kultūros ministro patarėju doc. dr. Juozapu Blažiūnu, Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus direktoriumi Osvaldu Daugeliu ir Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Valdovų rūmų direktoriumi dr. Vydu Dolinsku.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ lapkričio 16 d., penktadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close