captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Praėjusią savaitę Seime priimtas įstatymas dėl kelių svarbių Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo (ATGTĮ) straipsnių ir priedų pakeitimo. Kol įstatymai tobulinami, autorių teises ginančios asociacijos LATGA direktoriaus pavaduotoja Laura Baškevičienė sako, kad neretam žmogui verta priminti ir esminius su intelektualinės nuosavybės apsauga susijusius aspektus. Apie juos – pirmadienio viktorinoje.

Neįgaliųjų Naujasis teatras švenčia veiklos dešimtmetį ir visą savaitę kasdien kvies į skirtingus renginius. Kaip tuos 10 metų kartu sekėsi kurti sveikiems ir negalią turintiems, mėgėjams ir profesionalams? Apie tai pokalbis su teatro vadove Svetlana Šulc.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Literatūros kritikė Elžbieta Banytė apžvelgia debiutinį Škotijoje gimusios ir gyvenančios rašytojos Gail Honeyman romaną „Eleonorai Olifant viskas gerai“, jau tapusį bestseleriu, ir šiuolaikinio Izraelio rašytojo Davido Grossmano „Užeina kartą arklys į barą“, įvertintą Man Booker International prizu.

Praėjusią savaitę Seime priimtas įstatymas dėl kelių svarbių Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo (ATGTĮ) straipsnių ir priedų pakeitimo. Patobulintas įstatymas numatys kompensacinį atlyginimą už kūrinių atgaminimą asmeniniais tikslais visų sričių autoriams – iki šiol jį dėl elementarios vertimo klaidos gaudavo tik muzikos ir audiovizualinių kūrinių autoriai. Kol įstatymai tobulinami, autorių teises ginančios asociacijos LATGA direktoriaus pavaduotoja Laura Baškevičienė sako, kad neretam žmogui verta priminti ir esminius su intelektualinės nuosavybės apsauga susijusius aspektus. Apie juos – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Juta Liutkevičiūtė.

„Ryto allegro“ lapkričio 12 d., pirmadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.
https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close