captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: artėja „Vilnius Mama Jazz“

„Akistatos su džiazo milžinais, netikėti atradimai, nacionalinio džiazo puoselėjimas bei gaivus naujų vardų ir naujų vėjų srautas – visa tai iš tiesų gali sutilpti viename festivalyje. Bent jau to kryptingai siekia ribų nepripažįstantis „Vilnius Mama Jazz“, – atvirauja vienas iš festivalio organizatorių Julijus Grickevičius, Lietuvos džiazo federacijos prezidentas.
„Gorilla Mask”. Organizatorių nuotr.
„Gorilla Mask”. Organizatorių nuotr.

„Šiuo mėgėjų teatrų sambūriu siekiame ugdyti vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų meninį skonį, skatinti teatrinį judėjimą bei aktyvinti miesto, o ypač Rėkyvos mikrorajono, kultūrinį gyvenimą“, – sako X-ojo – jubiliejinio – festivalio „Pulsas 2018“ vadovė, Šiaulių kultūros centro Rėkyvos skyriaus vedėja Lina Jankauskaitė. 

Kultūra spaudos puslapiuose.

„Šitas projektas nuostabus tuo, kad apjungia Neringos miesto ir Mažosios Lietuvos gyventojus, nes prijungia ir žmones, kurie gyvena anam marių krante, kaip mes sakom, žemėje. Tai puikus būdas mums visiems įsigilinti į įvairialypę, multikultūrišką šio krašto istoriją”, – apie gyvosios istorijos parodas „Muziejų kuriame kartu” mintimis dalijasi muziejininkė-edukatorė Edita Anglickaitė-Beržinskienė.

„Akistatos su džiazo milžinais, netikėti atradimai, nacionalinio džiazo puoselėjimas bei gaivus naujų vardų ir naujų vėjų srautas – visa tai iš tiesų gali sutilpti viename festivalyje. Bent jau to kryptingai siekia ribų nepripažįstantis „Vilnius Mama Jazz“, – atvirauja vienas iš festivalio organizatorių Julijus Grickevičius, Lietuvos džiazo federacijos prezidentas. Apie pagarbą džiazo veteranams ir  pastangas pristatyti kuo daugiau Lietuvos artistų, naują muzikos kalbą kuriančių čia ir dabar, apie siekį keisti įvairių džiazo festivalių rengėjų požiūrį į kolegas – nuo konkurento iki partnerio, apie praktines problemas, kurios aktualios organizatoriams ir atlikėjams, pokalbis studijoje su J. Grickevičiumi .

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ lapkričio 9 d., penktadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close