captcha

Jūsų klausimas priimtas

,,Gimtoji žemė“: žemdirbiams nepriimtini Europos Komisijos siūlymai

Lietuvai, kaip ir kitoms Baltijos valstybėms, tiesioginių išmokų lygis net ir 2020 m. išliktų dukart mažesnis, palyginti su didžiausią paramą gaunančiomis ES šalimis.  

Pagal Europos Komisijos siūlymus Lietuvai, kaip ir kitoms Baltijos valstybėms, tiesioginių išmokų lygis net ir 2020 m. išliktų dukart mažesnis, palyginti su didžiausią paramą gaunančiomis ES šalimis. Todėl žemdirbių visuomenė, politikai  įvairiuose renginiuose Lietuvoje, Briuselyje, vis aktyviau įrodinėja būtinybę keisti šią, kai kurias kitas naujos ES Bendrosios žemės ūkio politikos nuostatas.

1940 m. birželio 15 d. Sovietų Sąjungos kariuomenė okupavo Lietuvą. Šį data į mūsų šalies istoriją įėjo kaip Okupacijos ir genocido diena. daug Lietuvos patriotų niekaip negalėjo susitaikyti su šia okupacija, aktyviai įsitraukė į partizaninį pasipriešinimą. Nuo jo pradžios jau praėjo keli dešimtmečiai, tačiau dar ir šiandien partizaninio judėjimo istorijoje daug neparašytų puslapių, dar blogiau – pasitaiko atvejų, kai iškreipiama tiesa.

Kiekvienas žmogus laisvalaikį leidžia savaip. Vieni medžioja, kiti žvejoja, treti savo laisvalaikio neįsivaizduoja be radijo ar televizoriaus. O štai sodinukų augintojas, sodininkas R. Stankūnas iš Joniškio rajono dažną laisvesnę valandėlę fotografuoja paukščius.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, birželio 15 d., 06.03 val. per Lietuvos radiją.

 

 

  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...