captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai”: Lietuvoje prasideda rinkimų į savivaldybes maratonas

Nutarimas dėl savivaldos rinkimų įsigalioja lapkričio 7 dieną – tai rinkimų kampanijos pradžios data.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

VDU rektorato rūmuose atidaroma Lietuvos diplomatinės tarnybos šimtmečiui skirta  paroda „Kuriančiajai Lietuvos diplomatijai – 100“. Parodos vieta – simbolinė: Kaunas tarpukariu buvo moderniosios Lietuvos diplomatinės tarnybos veiklos epicentras. Šiose patalpose iki pat sovietų okupacijos veikė Lietuvos Ministrų kabinetas, buvo įrengtas užsienio reikalų ministro tarnybinis butas. Salė, kurioje šiandien posėdžiauja VDU rektoratas, buvo tapusi Kaune rezidavusio diplomatinio korpuso traukos centru, joje buvo rengiami diplomatiniai priėmimai, įvairūs renginiai.

Naujasis Latvijos parlamentas oficialiai pradejo darbą, tačiau dar tik ruošiantis pirmajam posėdžiui, jau imta kalbėti apie politines partijas kamuojančius tarpusavio nesutarimus. Parlamentarai iki šiol nesugebėjo susitarti dėl būsimojo premjero kandidatūros. Nors kuluaruose minimos įvairios pavardės, oficialaus kandidato į premjero postą kol kas nėra. Trijų šiuo metu dėl galimos koalicijos besiderančių partijų vadovus kviečiasi prezidentas Raimondas Vėjuonis, kuris žada reikalauti aiškaus atsakymo, ar šios partijos ryšis formuoti naująją koaliciją.

JAV vyksta kadencijos vidurio rinkimai. Amerikiečiai rinks visus 435 Atstovų rūmų narius ir 35 iš 100 Senato narių. Taip pat 36 iš 50 gubernatorių. Manoma, kad šiuose vidurio kadencijos rinkimuose  turėtų dalyvauti daugiau rinkėjų, nei įprasta.

Mindaugo Laukagalio parengtos verslo naujienos, užsienio politikos aktualijos .

Indrės Makaraitytės  komentaras. Orai. Dienos renginiai.

Ved. Giedrė Čiužaitė. Red. Saulius Liauksminas.

„Ryto garsai“ lapkričio 7 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.


 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close