captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Atrask Lietuvą“: pramogos su žemaitukų veislės žirgais

„Žmogui reikia tiesiogiai bendrauti su žirgais, jais domėtis. Tik pažinus žirgus, atsiranda jiems meilė. Net sunkaus charakterio vaikus galima perauklėti, leidžiant jiems rūpintis žirgais. Kaip tai padaryti? Tiesiog atvažiuokite, parodysiu, papasakosiu, išmokysiu jodinėti“.
Ūkininkas iš Kernavės Česlovas Marcinauskas<br> istorinis žemaitukų veislės žirgas Žiga ir laidos autorė Jolanta Jurkūnienė.
Ūkininkas iš Kernavės Česlovas Marcinauskas
istorinis žemaitukų veislės žirgas Žiga ir laidos autorė Jolanta Jurkūnienė.

„Žmogui reikia tiesiogiai bendrauti su žirgais, jais domėtis. Tik pažinus žirgus,  atsiranda jiems meilė. Net sunkaus charakterio vaikus galima perauklėti, leidžiant jiems rūpintis žirgais. Kaip tai padaryti? Tiesiog atvažiuokite, parodysiu, papasakosiu, išmokysiu jodinėti, su vėjeliu rogėmis praskriesime miško keliukais, supažindinsiu su istorine Žiga, kuri kojas mirkė Juodojoje jūroje, kanopomis kaukšėjo ties Vavelio pilimi akmenimis grįstu grindiniu. Laikas, praleistas su žirgais, – ne tik malonumas, bet ir sveikas gyvenimo būdas“, – sako nekomercinio žemaitukų veislės žirgų auginimo ūkininkas iš Kernavės Česlovas Marcinauskas.

Ved. Jolanta Jurkūnienė.

„Atrask Lietuvą“ šeštadienį, vasario 23 d., 15.03 val. ir pirmadienį, vasario 25 d., 16.03 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...