captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Ramybe dvelkianti Vėlinių žvakelių jūra, per Kalėdas plevenančios žvakių liepsnelės, Naujųjų metų stalą šildanti žvakių šviesa... Apie vieną seniausių, tačiau iki šiol plačiai naudojamų žmonijos išradimų - žvakę – pirmadienio viktorinoje.

„Ši kino šventė ypatinga savo koncentratu į socialiai aktualias temas. Čia daugiausiai filmų, kurie kalba ne apie vieną žmogų, jo problemą, o socialines problemas aprėpia globaliai“, – apie tarptautinį Jihlavos dokumentinių filmų festivalį pasakoja Brigita Kulbytė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos specialistės Eglės Baliutavičiūtės naujų knygų apžvalgoje – vokiečių poeto ir prozininko Hanso-Ulricho Treichelio autobiografinis prozos kūrinys „Pražuvėlis“ bei Neringos Vaitkutės literatūrinė pasaka „Klampynių kronikos“.

Artėjant metų pabaigai, perkame kaip niekada daug žvakių. Ramybe dvelkianti Vėlinių žvakelių jūra, per Kalėdas plevenančios žvakių liepsnelės, Naujųjų metų stalą šildanti žvakių šviesa... Apie vieną seniausių, tačiau iki šiol plačiai naudojamų žmonijos išradimų - žvakę – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ spalio 29 d., pirmadienį, nuo 8.08 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close