captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: kas ir koks yra knygos veidas?

„6pt“ yra daugiau nei konferencija. Tai erdvė, kurioje susitinka jau įgyvendintos atviros idėjos ir jų kūrėjai, atveriantys kelius naujiems kūrybiniams pojūčiams, mintims ir suvokimui“, – teigia vienintelės Lietuvoje tarptautinės knygos dizaino konferencijos „6pt“ organizatorė grafikė Agnė Dautartaitė-Krutulė.
Facebook nuotr.
Facebook nuotr.

„Jau seniai supratau, kad viena šalis negali suteikti pakankamai galimybių performanso menininkui. Dar nesugalvojau kito būdo išlaikyti save, kaip tik keliaujant po skirtingas vietas. Tiesiog vienoje šalyje nebus tiek daug institucijų, kuriose tu galėtum nuolat rodyti darbus, juo labiau, kad performanso ekonomika nėra pagrįsta tęstinumu – jei pakvietė tave vieną kartą, tai antrą kartą pakvies po penkerių metų arba išvis nebepakvies“, – pastebi performanso menininkė Eglė Budvytytė, MO atidarymo metu pristačiusi performansą „Incantation Karaoke“.

Kultūros ir meno žurnalo „Kultūros barai“ naujausio numerio apžvalga su vyriausiąja redaktore Laima Kanopkiene.

„Kalbant apie Lietuvoje dėstomą matematiką, inžineriją, technologijas, programavimą, norėtųsi žinoti, kaip galima tas žinias pritaikyti. Yra labai daug teorinės medžiagos, bet nėra tokio parodymo, kas galėtų būti, kaip tai galima „vartyti“, kaip tas žinias sujungti ir panaudoti įvairiais netradiciniais būdais“, – sako Edinburgo universiteto studentas Elvis Lepardinas.

„6pt“ yra daugiau nei konferencija. Tai erdvė, kurioje susitinka jau įgyvendintos atviros idėjos ir jų kūrėjai, atveriantys kelius naujiems kūrybiniams pojūčiams, mintims ir suvokimui“, – teigia vienintelės Lietuvoje tarptautinės knygos dizaino konferencijos „6pt“ organizatorė grafikė Agnė Dautartaitė-Krutulė. Šiemetinio renginio tema „bookface“. Kas yra knygos viršelis? Kokie slėpiniai jame glūdi? Koks galimas knygos viršelio ir turinio santykis? Kokia šiandien yra vietinė knygų dizaino kultūra apskritai? Apie tai pokalbis studijoje.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ spalio 26 d., penktadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close