captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Dešimt balų“: ar verta moksleiviams dalyvauti neakademinėse olimpiadose?

Pastaruoju metu tarsi iš gausybės rago mokyklose pasipylė įvairiausių olimpiadų – nuo tradicinių akademinių, kurias rengia Švietimo ir mokslo ministerija, taip pat akademinių komercinių, kurias rengia įvairios privačios švietimo institucijos, iki neakademinių, kurias inicijuoja tiek verslas, tiek nevyriausybinės organizacijos, tiek ir valstybė ar šalies aukštosios mokyklos.
„Žaliosios olimpiados“ facebook nuotr.
„Žaliosios olimpiados“ facebook nuotr.

Daugeliui jau nebereikia pristatyti Nacionalinio diktanto ar Konstitucijos egzamino, kuriuose įvairiose kategorijose varžosi tiek moksleiviai, tiek suaugusieji, bet kai kurios kitos neakademinės olimpiados vis dar skamba egzotiškai. 

Moksleiviai pastaraisiais metais yra kviečiami dalyvauti emocinio intelekto, aplinkosaugos, finansų, ekonomikos, teisinių žinių praktinėse olimpiadose. 

Ką duoda jaunuoliams dalyvavimas tokiose olimpiadose? Kaip šios praktinės olimpiados keičia moksleivių įpročius bei gyvenimo būdą? Kiek moksleivių per tokias neakademines olimpiadas pajunta savo profesinį pašaukimą?

Laidoje dalyvaus viena „Žaliosios olimpiados“ organizatorių ekologė aplinkosaugininkė Vaida Griškevičienė,  Nacionalinės moksleivių teisinių žinių olimpiados „Teisė kiekvienam“ koordinatorė Inga Mickevičiūtė.

Vedėja Jonė Kučinskaitė.

„Dešimt balų“ ketvirtadienį, spalio 25 d., 16.30 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close