captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Radijo popietė“: apie džiaugsmą daryti tai, kas patinka

„Lietuvoje yra daug negatyvo – viskas čia negerai, visi visų klauso. Aš nieko neklausau ir daug negalvoju – jeigu manau, kad tai svarbu, darau, kaip galiu geriau“, – sako profesionali tapytoja ir restauratorė Edita Tamulytė, po dešimties metų, praleistų Londone, įkūrusi dailės studiją ir galeriją Trakų kultūros rūmuose.
Edita Tamulytė.
Edita Tamulytė.

Baigusi studijas Vilniaus dailės akademijoje ir dar studijavusi Suomijoje, Edita Tamulytė visą dešimtmetį sėkmingai dirbo Londone, restauravo garsių dailininkų darbus, dalyvaudavo aukcionuose. Tačiau dėl susiklosčiusių šeimyninių aplinkybių teko grįžti į Lietuvą, į Trakus. „Mačiau, kad čia yra spragos, žmonės neturi ką veikti. Nutariau veikti ir įkūriau studiją“, – sako profesionali menininkė, šiandien mokanti dailės ne tik miestelio suaugusius žmones, vaikus, bet ir dirbanti Trakų neįgaliųjų centre. Pokalbis su Edita Tamulyte.

Šiuo metu Rygoje vyksta didžiausias šalies mados renginys – Rygos mados savaitė. Renginys labai prisidėjo prie Latvijos mados industrijos plėtros, suteikdama vietiniams kūrėjams platformą pristatyti savo kolekcijas ir kiekvieną sezoną atrasti naujus talentingų vietinių dizainerių vardus. Kas vyksta ant Rygos podiumų, ko mes galime pasimokyti iš kaimynų – tiesiogiai iš Latvijos sostinės pasakoja Eglė Daugėlaitė.

Ved. Eglė Daugėlaitė ir Jolanta Kryževičienė.

„Radijo popietė“ – spalio 26 d., penktadienį, nuo 14.05 iki 16.00 val. per LRT RADIJĄ.

https://www.facebook.com/LRTRadijopopiete/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...