captcha

Jūsų klausimas priimtas

„10–12“: apie geriausias pasaulio reklamas 2018-aisiais, paauglių nusikalstamumą ir neįvykusią seksualinę revoliuciją sovietmečiu

Spalio 23 dieną didžiųjų Lietuvos miestų kino teatruose bus rodomos geriausios visame pasaulyje sukurtos reklamos, kurias atrinko „Kanų liūtų“ kūrybiškumo festivalio ekspertai. Kuo skiriasi gera reklama nuo tos, kurios tikslas – tik parduoti? Kaip sukurti prekės ženklą, kuris būtų reikalingas, o ne vienas iš daugelio, kokie įsimintiniausi šių metų Lietuvos komunikacijos projektai? Apie tai kalbėsimės su „Kanų liūtų“ kūrybiškumo festivalio atstove Lietuvoje Gabriele Burbiene.
Organizatorių facebook nuotr.
Organizatorių facebook nuotr.

Visuomenėje daug dėmesio sulaukia nusikaltimai, kuriuos įvykdo nepilnamečiai, tačiau ar tikrai paauglių nusikalstamumas Lietuvoje turėtų kelti ypatingą nerimą? Kriminologas Gintautas Sakalauskas sako, kad tai išpūsta problema, nes statistika rodo, jog tokių nusikaltimų mažėja. Visgi Lietuvos paaugliai kitų šalių kontekste išsiskiria žiaurių nusikaltimų – t.y. nužudymų – skaičiumi.

Taip pat girdėsite pokalbį apie sovietmečio visuomenės seksualines normas ir elgesį. Vilniaus universiteto istorikas Valdemaras Klumbys, drauge su kolegomis tiriantis šių normų pokyčius Lietuvoje, sako, kad sovietmečiu seksualinė revoliucija neįvyko, jos vietoje buvo galima stebėti seksualinį pilietinį karą. Tai būsena, kai dėl lyčių vaidmenų pokyčių kyla įtampa tarp vyrų ir moterų, abi pusės nusivylusios, o seksualinis raštingumas ir pasirengimas šeimai – žemas.

Ved. Simona Aginskaitė. Red. Neringa Gudišauskaitė

„10–12“ spalio 23 d., antradienį, nuo 10.05 iki 12.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...