captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: dainininkė Giedrė Kaukaitė švenčia savo kūrybinės veiklos 50-metį

„Nuspręsti baigti savo karjerą buvo nesunku, nes esu žemaitė – nenorėčiau, kad kam nors kada nors manęs būtų gaila. Nė už ką“, – tokiais žodžiais dokumentinį filmą „Aš žinau tą smoką“, pasakojantį apie kūrybinį solistės gyvenimą, baigia pati dainininkė Giedrė Kaukaitė, mininti kūrybinės veiklos 50-metį.
Dainininkė Giedrė Kaukaitė.
Dainininkė Giedrė Kaukaitė.

„Rašyti grožinę literatūrą – tarsi išeiti persirengti į kitą kambarį. O rašydamas prisiminimus tarsi išeini į viešumą ir nusirengi. Rašiau šią knygą su išgąsčiu. Ir šiandien jaudinuos“, – sako rašytojas Antanas Šileika. Jo atsiminimų knyga „Basakojis bingo pranešėjas“ dalyvauja Metų knygos rinkimuose.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Redaguojant mokslo darbus yra du sunkumai: daug autorių ir verstiniai tekstai. Esu redagavusi vadovėlį, kurį rengė per 20 autorių. Gerai, kai yra mokslinis redaktorius, jis su visais suderina medicinos terminus. Kitu atveju viskas tenka kalbos redaktoriui“, – sako Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Leidybos namų redaktorė Irena Bubnytė. Su rubrika „Kalbos rytas“ – apie medicinos srities terminus.

„Praėjus nemažai laiko, kai jau nebedainavau, įsijungiau televizorių, matau, kažkas iš tolo ateina į kadrą, atsistoja. Žiūriu – kažkur matytas veidas, viską daro taip, kaip aš. Ručytė sėdi prie fortepijono – tai, matyt, ten aš dainuoju“, – dokumentiniame filme „Aš žinau tą smoką“, skirtame jos pačios kūrybiniam gyvenimui apžvelgti, prisimena dainininkė Giedrė Kaukaitė. Viena iškiliausių lietuvių solisčių švenčia kūrybinės veiklos 50-metį ir kviečia savo gerbėjus į susitikimus bei dokumentinio filmo peržiūras Vilniuje ir Klaipėdoje. Pokalbis studijoje su G. Kaukaite apie kūrybinės veiklos pradžią, įsimintiniausius vaidmenis, atliktus kūrinius ir solisto pašaukimą.

Ved. Austėja Kuskienė.

„Ryto allegro“ spalio 17 d., trečiadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close