captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kiek gali padėti „Maisto bankas“ skurstantiems?

Pasaulyje yra apie 800 mln. badaujančių žmonių. Pasaulinę maisto dieną rengiamos nemokamo maitinimo, paramos akcijos, visuomenė plačiau informuojama apie skurdžiai gyvenančius žmones, kuriuos būtų galima paremti. Per Tarptautinę maisto dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį ir į sveiką mitybą. Sveikuolių klubai rengia sveiko maisto šventes. Lietuvoje šįmet „Maisto bankas‘‘ rengs maisto rinkimo ir dalijimo akcijas 100 miestų.
R. Dačkaus/Prezidentės spaudos tarnybos nuotr.
R. Dačkaus/Prezidentės spaudos tarnybos nuotr.

Seimo nariai iš opozicinių Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų, Liberalų sąjūdžio, Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijų ir Mišrios Seimo narių grupės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio prašo iš Seimo tribūnos atsakyti į klausimus dėl situacijos, susidariusios atsisakius neatlygintinai teikti žiniasklaidai informaciją iš valstybės įmonės „Registrų centras“.

Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, Valstybingumo erdvėje, atidaroma lituanistinių knygų paroda. Keturi lituanistiniai mokslo institutai šiai parodai atrinko 100 pastarojo dešimtmečio svarbiausių pavadinimų knygų ir jų serijų, rodančių lituanistikos mokslo brandą ir platų tematikos bei žanrų spektrą. Per paskutinius du nepriklausomybės dešimtmečius institutai išleido per 1500 pavadinimų leidinių: mokslo šaltinių publikacijų, sintetinių mokslo veikalų, monografijų, raštų serijų, serijinių, meno leidinių, mokslo periodikos, vadovėlių ir chrestomatijų.

Premjero Sauliaus Skvernelio interviu.

Verslo naujienos, užsienio politikos aktualijos, apžvalgininko Virginijaus Savukyno komentaras, orai, dienos renginiai.

Ved. Rūta Kupetytė. Red. Saulius Liauksminas.

„Ryto garsai“ – spalio 16 d., antradienį, nuo 06.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...