captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: elektros jungtis su Lenkija turėtų pradėti veikti 2015-aisiais

Pradedamas svarbiausias elektros jungties tarp Lietuvos ir Lenkijos infrastruktūros įgyvendinimo etapas. Šiandien pasirašoma sutartis dėl aukštos įtampos nuolatinės srovės intarpo su skirstykla Alytuje statybos darbų. 
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Pradedamas svarbiausias elektros jungties tarp Lietuvos ir Lenkijos infrastruktūros įgyvendinimo etapas. Šiandien pasirašoma sutartis dėl aukštos įtampos nuolatinės srovės intarpo su skirstykla Alytuje statybos darbų. 

Prezidentūroje penktadienį bus įteiktos 2012-ųjų Nacionalinės kultūros ir meno premijos. Jos skirtos šešiems kūrėjams, kurių darbai įvertinti kaip reikšmingiausi Lietuvai.

Naujausiais duomenimis, Čeliabinsko srityje krentant meteoritų nuolaužoms, buvo sužeista keli šimtai žmonių. Tuo metu JAV Nacionalinė aeronautikos ir kosmoso administracija atidžiai stebi vieną nemažą asteroidą, kuris penktadienį praskries labai arti mūsų planetos ir taps arčiausiai su Žeme prasilenkusiu tokio dydžio žinomu dangaus kūnu.

Ar jums yra tekę stebėti neįprastus astronominius reiškinius? Pokalbis su klausytojais 13.37 val.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, sporto pranešimai, savaitės komentaras, kalbos valandėlė, „Naujienų žemėlapis“. 

Vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorius Česlovas Burba.

„Lietuvos diena“ vasario 15 d., penktadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...