captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Kultūros savaitėje“ – tapytojas Mindaugas Skudutis

„Buvo brandus socializmas, viskas apleista, Vilnius nutriušęs, žmonės pavargę, gyvenome tokioje blausioje atmosferoje. Natūralu, kad visa tai atėjo ir į paveikslus“, – sako tapytojas Mindaugas Skudutis, minintis 70-mečio sukaktį.
Tapytojas Mindaugas Skudutis.
Tapytojas Mindaugas Skudutis.

„Tarp pilkų debesų“ sulaukė tiek populiarumo tikrai ne dėl turinio ar meninės vertės. Filmas yra geros reklaminės kampanijos produktas“, – apie naujausią Lietuvos kino premjerą sako kino kritikė Santa Lingevičiūtė.

„Video istorijos internete – lyg į vandenyną išmesti pranešimai buteliuose. Žmonės rašo ir pasauliui siunčia begales žinučių, o aš renku tas žinutes ir kuriu filmus“, – savo kūrybos principą apibūdina „Nepatogaus kino festivalyje“ viešintis režisierius Dominic Gagnon. 

„Pastaraisiais metais Ukrainos meno rinkoje buvo jaučiama stagnacija – žmonėms buvo tikrai ne iki meno. O dabar rinka jau po truputį atsigauna“, – sako meno projektų kuratorė Eva Bakienė, Vilniuje pristatanti paslaptingiausią ukrainiečių menininką Igorį Gubskį.

Apie nelengvai persodinamas svetimas idėjas, kultūrą bei meno ir žodžio laisvę savo komentare svarsto menotyrininkė Agnė Narušytė.

„Neturiu rašymo rutinos, kuriu retai, bet dažniausiai eilėraščiai ateina vaikštant po Vilnių“, – sako poetas Marius Burokas. Jo eilėraščių rinkinys „Švaraus buvimo“ dalyvauja Metų knygos rinkimuose.

Tradiciniai ilgieji susitikimai „Sėskim ir pakalbėkim“. Lankysimės dailininko  Mindaugo Skudučio dirbtuvėje. Vilniaus rotušėje  veikia jubiliejinė paroda, skirta vilnietiškajai šio dailininko kūrybai.

Ved. Gailutė Jankauskienė.

„Kultūros savaitė“ – spalio 13 d., šeštadienį, nuo 09.05 iki 11.00 val. per LRT RADIJĄ.

Laida kartojama rugsėjo 14 d. 00.05 val.

http://www.facebook.com/#!/pages/Kult%C5%ABros-savait%C4%97/231824880244882

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...