captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ar pavyks Seimui apriboti LRT nepriklausomybę?

Laikinosios tyrimo komisijos vadovas Arvydas Nekrošius Seimui pristatė beveik metus trukusio LRT veiklos tyrimo išvadas. Siūloma steigti naują LRT valdymo organą – valdybą. Kartu siūloma koreguoti LRT Tarybos narių skyrimo tvarką. LRT vadovybė nuogąstauja, kad tai keltų grėsmę LRT nepriklausomumui. Dėl tyrimo komisijos išvadų balsuos Seimas. Norint įgyvendinti siūlomus pakeitimus, parlamentui reikėtų keisti įstatymus.
E. Genio/LRT nuotr.
E. Genio/LRT nuotr.

Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas organizuoja apskritojo stalo diskusiją, kurioje bus kalbama apie naują lobistinės veiklos reguliavimą. Seimo nariams ir suinteresuotiems asmenims bus pristatytas rengiamas lobistinės veiklos teisinis reguliavimas.

Antradienio vakarą Vilniuje įvyko didžiausio ir brangiausio filmo Lietuvos kino istorijoje „Tarp pilkų debesų“ premjera. Filmas sukurtas Rūtos Šepetys romano motyvais. Pasaulinė kino premjera pirmiausiai įvyko Los Andžele. Pokalbis su režisieriumi Mariumi Markevičiumi.

„Lietuvoje yra visos galimybės anksti išsitirti dėl vėžio ir jį sėkmingai gydyti. Tačiau visuomenė per mažai domisi savo sveikata“, – teigia Nacionalinio vėžio instituto direktorius Feliksas Jankevičius, tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Oxygenalia“ pelnęs apdovanojimą už viso gyvenimo nuopelnus. Profesorių kalbina Simonas Bendžius.

Taip pat laidoje – „Naujienų žemėlapis“, verslo ir užsienio politikos aktualijos, apžvalgininkės Ramunės Sotvarės-Šemetienės komentaras, dienos renginiai.

Ved. Rūta Kupetytė. Red. Saulius Liauksminas.

„Ryto garsai“ – spalio 12 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close