captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Literatūros akiračiai“: kūrybiškiausių knygų dvyliktuko rinkimai

„Iš to srauto lietuvių autorių knygų, kurios pasirodo kasmet, tikrai vertingų, deja, yra nedaug. Dvyliktukas yra bendras sutarimas, todėl jis toks truputį nei karštas, nei šaltas – truputį drungnas“, –   sako literatūrologė Solveiga Daugirdaitė.

„Iš to srauto lietuvių autorių knygų, kurios pasirodo kasmet, tikrai vertingų, deja, yra nedaug. Dvyliktukas yra bendras sutarimas, todėl jis toks truputį nei karštas, nei šaltas – truputį drungnas“, – pristatydama praėjusių metų kūrybiškiausių knygų dvyliktuką sakė drauge su kolegomis šį sąrašą sudariusi literatūrologė Solveiga Daugirdaitė.

Tuo tarpu literatūros kritikė, vertėja Gabrielė Gailiūtė pastebi, kad „tai turbūt pats solidžiausias literatūros įvertinimas, tačiau kliūva pagrindinis kriterijus – kūrybiškumas. Tai tiek daug reiškiantis burtažodis, kad jo reikšmė tampa nebeaiški“.

Kokios praėjusiais metais pasirodžiusios knygos pripažintos kūrybiškiausiomis? Ką galime vadinti kūrybiška knyga? Kokie buvo praėję metai lietuvių literatūroje? Apie tai pokalbis su literatūros specialistais.

Ved. Raminta Jonykaitė.

„Literatūros akiračiai“ vasario 17 d., sekmadienį 17.03 val., vasario 20 d., trečiadienį 01.05 val. ir  vasario 21 d., ketvirtadienį 20.20 val. per LRT RADIJĄ.

http://www.facebook.com/LiteraturosAkiraciai

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close