captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pakartot“: Lino Švirino muzikavimo džiaugsmas

Laidoje vieši du dešimtmečius Klaipėdoje veikiantis muzikos pedagogas, muzikos džiaugsmu besidalinantis taip pat ir su negalią turinčiais vaikais, kurčiaisiais.
L. Švirinas. D. Razausko nuotr.
L. Švirinas. D. Razausko nuotr.

Linas Švirinas asmeninę karjerą iškeitė į galimybę mokyti muzikos kitus. Ne tik mokyti, bet ir burti kitus, užkrėsti kitus muzika, įvėpti, parodyti, kas yra muzikavimo džiaugsmas. Profesionalų kalvėse muzika neatsiejama nuo rezultatų, pasiekimų, konkursų. Tačiau pasak Lino, muzikuoti galime kiekvienas, tik ar norime ir sugebame džiaugtis tokiu mėgėjišku muzikavimu? Dar daugiau, Linas daug metų savo patirtį ir žinias perduoda vaikams. Ne tik tiems, kurių tėvai gali nupirkti instrumentus, tiems, kurie vėliau suburia grupes, bet taip pat ir neįgaliesiems, net vaikams su klausos sutrikimais, kurtiesiems. Šiemet radosi klausos sutrikimus turinčiųjų ansamblis „Muzikavimo džiaugsmas“, rengiantis viešus pasirodymus. Ir Linas tai daro ne sostinėje, kur visko vyksta tiek daug, bet Klaipėdoje, kur muzikos vyksmui reikia padėti. 

Laidos autorius ir vedėjas Domantas Razauskas.

Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama spalio 6 dieną, šeštadienį, 12.10 val. ir spalio 7 dieną, sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ. 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close