captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pakartot“: tarp džiaugsmo, absurdo ir troškulio

Naują albumą „NA x 80“ pristatanti ir į jokį tradicinio žanro rėmus neįvelkama grupė „shishi“ pasakoja apie (ne)protestą, (ne)formatą ir nevyrišką kūrybinę virtuvę.     
E. Neniškytė<br> G. Nalivaikaitė ir D. Kriščiūnaitė. R. Šeškaičio nuotr.
E. Neniškytė
G. Nalivaikaitė ir D. Kriščiūnaitė. R. Šeškaičio nuotr.

Jos sako, kad groja „trash“, „surf“, „soul“, „rap“. Nors iš tiesų šie terminai greičiausiai tam, kad kritikai atšoktų su klausimais „na ir ką gi jūs grojate?“ Pažįstamos iš grupių „Ministry of Echology“, „Umiko“, „Kotori“, „Homechestra“, „Elle G“, šį kartą Elena Neniškytė, Giedrė Nalivaikaitė ir Dominyka Kriščiūnaitė sukūrė kažką, apie ką norisi kalbėti, bet sunku parinkti tinkamus žodžius, mat muzikinis ir idėjinis „shishi“ spektras per daug platus. Specialiai šiam kolektyvui merginos mokėsi groti naujais instrumentais, nors klausant atrodo, kad valdo juos jau seniai. Debiutinis albumas „NA x 80“ pasirodo su pačių pagamintais viršeliais, o pažymėtas bus ne tik koncertais Lietuvoje, bet ir turu Lenkijoje. Nemažai klausimų kelia ir ekspresyvūs, originalūs „shishi“ vaizdo klipai. „Pakartot“ – proga tuos klausimus užduoti ir išgirsti kūrėjų atsakymus. 

Laidos autorius ir vedėjas Domantas Razauskas.

Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama rugsėjo 29 dieną, šeštadienį, 12.10 val. ir rugsėjo 30 dieną, sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ. 

Laida rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos atlikėjų asociacija AGATA ir lietuviškos muzikos portalu Pakartot.lt.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...