captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Radijo popietė“: apie radijo kultūros lauką ir laiką KLASIKOJE

Vienintelė Lietuvoje radijo kultūros programa LRT KLASIKA švenčia 15-os metų sukaktį. Per tą laiką atsirado ir išnyko laidos, atėjo, kūrė ir išėjo įvairiausi laidų autoriai. Apie radijo kultūros programą KLASIKA kalbėsime penktadienio popietę.
2009-ieji metai.
2009-ieji metai.

Sunku būtų išvardinti, kiek žinomų, talentingų menininkų, profesionalių žurnalistų dirba programoje LRT KLASIKA. Prieš 15 metų iš muzikinės programos virtusi kultūros laidų ir muzikos stotimi, KLASIKA tęsia geriausių laidų tradicijas – kompozitoriai Š. Nakas ir M. Urbaitis intriguojančiai pasakoja apie muziką laidoje „Modus“, psichologės A. Griškonytė ir R. Bačiulytė kalba apie subtilius mūsų tikrovės ir žmogaus santykius laidoje „Pašnekesiai apie tave ir kitus“, žurnalas „Ryto allegro“ kiekvieną rytą informuoja apie svarbiausius įvykius, programoje nuolat skamba geriausi koncertai iš Lietuvos ir pasaulio koncertų salių, vyksta operos vakarai, transliuojami radijo spektakliai.

Visus penkiolika metų čia dirbantys žmonės siekė  kurti laidas klausytojams, kurie domisi ne tik menu, bet ir bando giliau, įdėmiau pažvelgti į mus supantį pasaulį. Šį sezoną be klasika tapusių laidų kviesime atkreipti dėmesį į naujas laidas, kurias ves gerai žinomos Lietuvos asmenybės. Apie programos LRT KLASIKA šiandieną ir rytdieną kalbėsime su kompozitoriumi Mindaugu Urbaičiu, žurnaliste Austėja Kuskiene ir mūsų klausytojais –  kardiologe Egle Uždavinyte ir teisinininku Justinu Žilinsku.

Ved. Eglė Daugėlaitė ir Jolanta Kryževičienė.

„Radijo popietė“ – rugsėjo 28 d., penktadienį, nuo 14.05 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...