captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ar Ūkio banko indėlininkai gali būti ramūs?

Ūkio banko klientai negali atsiimti grynųjų pinigų iš bankomatų, kortelėmis atsiskaityti parduotuvėse, tačiau didžiąją dalį Ūkio banko indėlininkų sudaro fiziniai asmenys. Duomenys rodo, kad beveik visi indėlininkai dėl savo lėšų gali būti ramūs.
Laidos vedėjai Artūras Matusas ir Alvyda Bajarūnaitė.
Laidos vedėjai Artūras Matusas ir Alvyda Bajarūnaitė.

Ūkio banko klientai negali atsiimti grynųjų pinigų iš bankomatų, kortelėmis atsiskaityti parduotuvėse, tačiau didžiąją dalį Ūkio banko indėlininkų sudaro fiziniai asmenys. Duomenys rodo, kad beveik visi indėlininkai dėl savo lėšų gali būti ramūs.

Aplinkos ministerija siūlo bausti vairuotojus už miško paklotėje, pievoje, prie vandens telkinio ar neleistinoje saugomos teritorijos vietoje pastatytą automobilį.

Vilniuje rengiama Protesto akcija, kampanija, kuria siekiama sustabdyti smurtą prieš moteris ir merginas visoje planetoje. 

Maskvos Jurgio Baltrušaičio lietuvių etninės kultūros bendrojo lavinimo mokykla mini 20-ties metų sukaktį.

Aplinkos ministerija skelbia naujo Zoologijos sodo direktoriaus konkursą ir sako, kad ateityje Zoologijos sode yra numatyta didžiulė pertvarka.

Dar laidoje – rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“, spaudos apžvalgos, savaitės komentaras, naujausios žinios, orų prognozė.

Vedėjai Alvyda Bajarūnaitė ir Artūras Matusas.

„Ryto garsai“ – vasario 14 d., ketvirtadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.             

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close