captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai": kaip Vilniaus ir Kauno miestų policija ruošiasi popiežiaus vizitui

Būkime kantrūs, draugiški ir paslaugūs aplinkiniams, renginių dalyviams ir jų organizatoriams, dirbantiems savanoriams, pakluskime taisyklėms ir pareigūnų nurodymams. Planuokime vykimą į renginius, pasilikime laiko atsargą, išvenkime nereikalingos skubos ir sumaišties, prašo sostinės policija visų atvyksiančių pasitikti popiežiaus.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Vaikai mokyklose jau dvi savaitės valgo maistą, paruoštą pagal sveikesnį meniu. Ar tikrai valgo?

Žmogaus teisių organizacijų koalicija išsiuntė laišką Seimo pirmininkui Viktorui Pranckiečiui, prašydama susitikimo. Žmogaus teisių gynėjai Seimo vadovui nori perduoti per 16 000 parašų, kurie buvo surinkti po kreipimusi #IšneškiteGražulį ir paaiškinti savo poziciją, kodėl  P. Gražulis neturėtų dirbti Seimo Žmogaus teisių komitete.

„Baltosios pirštinės", stebinčios rinkimus, ieško savanorių.

Šią vasarą greta uosto krovos kompanijos KLASCO teritorijos gyvenančių klaipėdiečių kantrybė trūko – dėl jų namus nusėjusių juodų suodžių kreiptasi į prokuratūrą. Didžiausi Europoje tokių itin dulkančių krovinių terminalai yra Nyderlanduose. Kaip ten sprendžiama dulkių problema – Astos Kažukauskienės pasakojimas.

Karinos Urbanavičiūtės parengta kino apžvalga ir Jurgitos Čeponytės verslo naujienos bei  užsienio politikos aktualijos.

Ved. Rūta Kupetytė. Red. Saulius Liauksminas.

„Ryto garsai“ rugsėjo 19 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...