captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Stambūs rieduliai žinomi ir gerbiami mūsų krašte nuo seno. Pagonybės laikais ir vėliau – šalia ar ant jų atnašautos aukos, apie juos pasakojami padavimai ir legendos. Apie žymiausius Lietuvos riedulius – pirmadienio viktorinoje.
Barstyčių riedulys.
Barstyčių riedulys.

„Gyvename amžiuje, kai internetas, dirbtinis intelektas yra neišvengiama ateitis ir būtinybė. Pasiekti jaunąją auditoriją galime ne tik per turinį, bet ir spalvingesnius jo pateikimo būdus, todėl šiam sezonui pasirinkome išskirtinį ir ryškų įvaizdį, naudosime naujus komunikacijos kanalus“, – sako koncertų sezono „Vaidilos klasika“ meno vadovas Darius Mažintas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Naujų knygų apžvalgoje, kurią parengė Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos specialistė Inga Mitunevičiūtė – pirmasis istorinis budistinis romanas lietuvių kalba, Jelenos Leontjevos ir Marzenos Poplawskos „Nam Thar. Penki gyvenimai išsilaisvinimo kelyje“, bei pagarbos gyvūnų pasauliui kupina Peterio Wohllebeno knyga „Kaip gyvūnai jaučia ir supranta pasaulį“.

Stambūs rieduliai žinomi ir gerbiami mūsų krašte nuo seno, kai kurie laikyti šventais. Tikėta, kad akmenyse gyvena dievai, todėl jiems aukotas švęstas aliejus – juo būdavo tepami akmenys. Pagonybės laikais ir vėliau – šalia ar ant jų atnašautos aukos, apie juos pasakojami padavimai ir legendos. Apie žymiausius Lietuvos riedulius – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ rugsėjo 17 d., pirmadienį, nuo 8.08 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close