captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: menininkė knygrišė Leonora Kuisienė

„Senovėje buvusi kasdiene būtinybe, šiandien knygrišyba tampa egzotika ir prabanga, tačiau šios šakos egzotiškumas turi ir žavesio. Nūdieniame perteklinės informacijos amžiuje žmogus nori nenori ima ilgėtis kažko jaukaus, malonaus, dvelkiančio egzotika ir laiku, kuris netiksi, ragindamas lėkti užsiimti praktiškesniais dalykais“, – apie meninę knygrišybą kalba menininkė Leonora Kuisienė, puoselėjanti tradicinės knygrišybos tradicijas ir kartu tiesianti naujus kelius šios šakos ateičiai.

„Lietuvai švenčiant valstybės atkūrimo 100-metį, ypač suaktyvėjo kūrybiniai mainai. Lietuva pasauliui rodo geriausius savo muzikos meno pavyzdžius, o mūsų šalį aplanko žymiausi atlikėjai ir kolektyvai iš užsienio“, – pristatydama jau 78-ąjį koncertų sezoną sakė Lietuvos nacionalinės filharmonijos generalinė direktorė Rūta Prusevičienė.

Spaudos kultūros puslapių apžvalga.

„Tai yra gera platforma viešai save pristatyti kaip kūrėją“, – pastebi Panevėžio kino centro „Garsas“ vadovė Gėnė Pučinskienė, kalbėdama apie festivalį „Aš+Miestas=Kinas“.

„Senovėje buvusi kasdiene būtinybe, šiandien knygrišyba tampa egzotika ir prabanga, tačiau šios šakos egzotiškumas turi ir žavesio. Nūdieniame perteklinės informacijos amžiuje žmogus nori nenori ima ilgėtis kažko jaukaus, malonaus, dvelkiančio egzotika ir laiku, kuris netiksi, ragindamas lėkti užsiimti praktiškesniais dalykais“, – apie meninę knygrišybą kalba menininkė Leonora Kuisienė, puoselėjanti tradicinės knygrišybos tradicijas ir kartu tiesianti naujus kelius šios šakos ateičiai. Apie pedagogiką ir kūrybą, kūrybines inspiracijas, emigraciją ir grįžimą bei pragyvenimą iš meno pokalbis studijoje.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ rugsėjo 14 d., penktadienį, nuo 8.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close