captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: V. Tomaševskio pasisakymus Premjeras vadina viešųjų ryšių akcija

V. Tomaševskis pirmadienį žurnalistams pareiškė „nematantis geros perspektyvos bendradarbiauti" valdančiojoje centro–kairės koalicijoje, nes joje esą nevykdomi susitarimai.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

V. Tomaševskis pirmadienį žurnalistams pareiškė „nematantis geros perspektyvos bendradarbiauti" valdančiojoje centro–kairės koalicijoje, nes joje esą nevykdomi susitarimai. Kaip pavyzdį jis nurodė neįsteigtą ketvirtą energetikos viceministro postą, lėšų paskirstymą valstybės investicijų programoms. Vyriausybės vadovas mano, kad tokie pasisakymai galbūt susiję su jo vizitu Lenkijoje, kur A. Butkevičius lankysis antradienį.

Beveik trečdalis Lietuvos gyventojų, pensijai kaupiančių privačiuose fonduose, nežino, kad dalis jų pinigų pervedama į antros pakopos pensijų fondus. Tai rodo atliktas gyventojų nuomonės tyrimas, kuris šiandien pristatytas Seime.

Kaip Jūs kaupiate pensijas, kokia turėtų būti pensijų kaupimo sistema Lietuvoje? Pokalbis su klausytojais 13.37 val.

Pasaulio žiniasklaida spėlioja, ar kitas Popiežius gali būti iš besivystančiojo pasaulio, įvairiai komentuoja Benedikto XVI popiežiavimą po jo netikėtą paskelbimą apie atsistatydinimą.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, etnologo L. Klimkos pastabos Užgavėnių tema, kalbos valandėlė.

Ved. Madona Lučkaitė. Red. Česlovas Burba.

„Lietuvos diena“ vasario 12 d., antradienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...