captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: kaip mes rašome knygas? Lietuvių autorių mintys

„Man atrodo, kad jau tikrai nerašome knygų taip, kaip jos buvo rašomos prieš dvidešimt trisdešimt metų“, – tvirtina rašytoja Daina Opolskaitė.
Rašytoja Daina Opolskaitė.
Rašytoja Daina Opolskaitė.

„Tai instrumentas, kuriuo tu groji visai visuomenei. Kiekvieną kartą kai koncertuoji, visi lyg privalomai tampa tavo auditorijos dalimi. Aš manau, kad tai yra visuomenei tarnaujantis instrumentas ir mes, kariljonininkai, turime nuolat jausti atsakomybę dėl to, ką atliekame visiems“, – sako tarptautiniame kariljono muzikos festivalyje Kaune dalyvavusi kariljonininkė, Mičigano universiteto dėstytoja Tiffany Ng.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje viena tema – Izraelio ir žydų sudėtingas ryšys su Richardo Wagnerio muzika. 

„Labai pasikeitę ir laiko normatyvai ir mes laike, bet man vis tiek labai norisi to tikrumo, nesuvaidinto, laiko pamatuoto dalyko, to, ką mes vadiname tikra literatūra“, –  teigia rašytoja Daina Opolskaitė, viena iš keliolikos leidyklos „Tyto alba“ suburtų lietuvių autorių, kurių minčių apie būsimas knygas, sudėtingą kūrybinio darbo procesą ir klausysimės.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ rugsėjo 6 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close