captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie komišką absurdą su Andrejumi Polukordu

„Humoras ir netikėtumai – du svarbiausi bruožai dominantys mane mene. Pavyzdžiui, kai posakį suvokiame tiesiogiai, susidaro absurdiška situacija. Aš mėgstu šį tiesioginį suvokimą ir jo dėka susidariusias situacijas“, – sako menininkas, galeristas Andrej Polukord.
Menininkas<br> galeristas Andrej Polukord. Ekvilinos Milaševičiūtės nuotr.
Menininkas
galeristas Andrej Polukord. Ekvilinos Milaševičiūtės nuotr.

„Ne pasaulis mus atranda, o mes patys turime žūtbūt rodytis pasauliui, kad jis mumis susidomėtų. Lietuvių literatūroje yra tokių šedevrų, kurie tikrai galėtų sudominti kiekvieną“, – sako Klaipėdos apskrities viešosios Ievos Simonaitytės bibliotekos direktorius Juozas Šikšnelis.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Švietimas mūsų šalyje laikomas ekonomikos varikliu. Mokykla rengia būsimus vartotojus, verslininkus, lyderius, bet ne tiesiog išsilavinusius žmones“, – Rugsėjo 1-ajai skirtame komentare pastebi matematikas prof. Rimas Norvaiša.

„Humoras ir netikėtumai – du svarbiausi bruožai dominantys mane mene. Pavyzdžiui, kai posakį suvokiame tiesiogiai, susidaro absurdiška situacija. Aš mėgstu šį tiesioginį suvokimą ir jo dėka susidariusias situacijas. Aš neriboju savęs dirbdamas su viena meninės raiškos priemone. Man įdomu būti įvykių sūkuryje, dalyvauti veikiant. Todėl, jeigu man kyla idėja – noriu ją kuo greičiau realizuoti“, – sako menininkas, galeristas ir duonkepys Andrej Polukord.

Ved. Juta Liutkevičiūtė.

„Ryto allegro“ rugsėjo 4 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...