captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Manęs niekas neskatino rinktis muziko profesijos. Tiesiog žinojau, kad būsiu dainininkė“, – prisimena sopranas Sabina Martinaitytė. Apie gražią sukaktį sutinkančią solistę – pirmadienio viktorinoje.
Solistė Sabina Martinaitytė. „kamane.lt“ nuotr.
Solistė Sabina Martinaitytė. „kamane.lt“ nuotr.

Ištikimuosius klausytojus į koncertus kvies sostinėje prasidėsiantis senosios muzikos festivalis „Banchetto musicale“: kelionėmis po Europos šalis vilios žymūs užsienio kolektyvai, bus pristatyti ir mūsų krašto senosios muzikos atlikėjai. Mintimis apie festivalį dalinasi jo meno vadovas Darius Stabinskas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Literatūros kritikas dr. Ramūnas Čičelis poetės Reginos Katinaitės-Lumpickienės eilėraščių uteniškių tarme rinkinyje „Tapuolia pūkas aky“ pačia svarbiausia įvardija kalbą kaip būties ir tapatybės saugos ir plėtojimo būdą. Muzikologo ir kompozitoriaus Giedriaus Alkausko literatūrinio debiuto „Keliaujantis akmuo“, kuriame eiliuotos sakmės, poetinės prozos tekstas ir tiesiog eilėraščiai, esmine ypatybe laiko išnykusios bėgant amžiams arba niekada neegzistavusios tikrovės kūrimą.

„Manęs niekas neskatino rinktis muziko profesijos. Tiesiog žinojau, kad būsiu dainininkė. Dainavau visada – su sese, su mama, ansambliuose, choruose, muzikantų buvo ir tarp mano draugų. Turėjau gerą atmintį ir greitai galėdavau balsu atkartoti motyvą ar melodiją“, – prisimena sopranas Sabina Martinaitytė. Apie gražią sukaktį sutinkančią dainininkę – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ rugsėjo 3 d., pirmadienį, nuo 8.08 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close