captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: nuo fontanų iki saugumo temų, prisimenant Sovietų kariuomenės išvedimą

Penktadienio laida – tiesiogiai iš Lukiškių aikštės. Kuo aikštės lankytojus dar nustebins bene populiariausias Lietuvoje šios vasaros fontanas? Taip pat kitos aktualijos ir diskusija apie saugumą prisimenant Sovietų kariuomenės išvedimą.
Sovietų kariuomenės išvedimas iš Lietuvos. LCVA nuotr.
Sovietų kariuomenės išvedimas iš Lietuvos. LCVA nuotr.

Prieš 25-erius metus – 1993-iųjų rugpjūčio 31 dieną 23 val. 46 min. Lietuvą paliko paskutiniai Rusijos kariuomenės daliniai. Sėkmingai užbaigtas derybas su Maskva ir greitą okupacinės kariuomenės išvedimą apžvalgininkai iki šiol vadina savotišku geopolitiniu stebuklu. Daugiau apie jį ir dabartinę padėtį – su esamais ir buvusiais Krašto apsaugos sistemos vadovais bei vertintojais.

Šią vasarą vienu iš pagrindinių traukos centrų Vilniuje tapo Lukiškių aikštės fontanas. Jį įrengusi įmonė planuoja, kad be populiarios fontano funkcijos – galimybės diriguoti srovėms – lankytojai nuo penktadienio galės išbandyti dar vieną projektuotojų sugalvotą naujovę. Studijos svečias – šį fontaną įrengusios įmonės vadovas Mantvydas Šakalys.

Lietuvos statistikos departamentas Lietuvos 100-mečio proga dovanoja „žinučių iš praeities“.

Vilniuje prasideda Sostinės dienos.

„Naujienų žemėlapis“: saugumas didžiuosiuose pasaulio miestuose.

„100 valandų Lietuvai“ transliacijos dalis – penktadienio, rugpjūčio 31 d., „Ryto garsai“ iš Lukiškių aikštės nuo 06.30 iki 09.00 val.

Ved. Giedrė Čiužaitė, Artūras Matusas. Prod. Aušra Jūraitė.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close