captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: „100 valandų Lietuvai“ apie Kultūros pasą iš Lukiškių aikštės

Kartu su naujais mokslo metais prasidės ir kultūros paso projektas. Tai valstybės skiriama parama Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų mokiniams kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirčiai plėsti. Moksleiviams kultūros pasas suteikia galimybę naudotis jiems pritaikytomis kultūros ir meno paslaugomis. Kaip veiks ir ar pasiteisins šis projektas?
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Kuršių nerijoje vietiniai rusai stengiasi nešnekėti apie politiką, ypač su lietuviais, nes jie gyvena šalia ir santykių paaštrėjimas jiems ne į naudą“, – sako interaktyvaus dokumentinio projekto „Nupučiama siena“ režisierius Andrius Lekavičius.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Kartu su naujais mokslo metais prasidės ir kultūros paso projektas. Tai valstybės skiriama parama Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų mokiniams, skirta kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirčiai plėsti. Moksleiviams kultūros pasas suteikia galimybę naudotis jiems pritaikytomis kultūros ir meno paslaugomis. Kaip veiks ir ar pasiteisins šis projektas? Apie tai antrą laidos valandą tiesiogiai iš Lukiškių aikštės diskusija su kultūros viceministre Gintaute Žemaityte, švietimo ir mokslo ministrės patarėju Arminu Varanausku, pedagoge Elze Vareikyte ir režisiere, aktore Saule Degutyte.

Ved. Laima Ragėnienė, Indrė Kaminckaitė ir Austėja Kuskienė.

„Ryto allegro“ rugpjūčio 31 d., penktadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ ir LRT „100 valandų Lietuvai“ programoje.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close