captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: kas laukia Klaipėdos muzikinio teatro?

„Galimi keli požiūriai į šią situaciją: galima mąstyti, kad ji labai sudėtinga ir išgyventi yra labai sunku, bet aš manau, kad tai puiki galimybė per trejus rekonstrukcijos metus pakeisti požiūrį ir teatro viduje“, – sako naujoji rekonstruojamo Klaipėdos muzikinio teatro vadovė Laima Vilimienė.
Klaipėdos muzikinio teatro vadovė Laima Vilimienė. Luko Balandžio nuotr.
Klaipėdos muzikinio teatro vadovė Laima Vilimienė. Luko Balandžio nuotr.

Sostinėje atidaromas pirmasis šalyje privatus meno pažinimo centras „Tartle“. Čia visuomenei pristatoma kolekcija, kurią sudaro per 7 tūkst. eksponatų, supažindinančių su Lietuvos meno vertybėmis ir istoriniais artefaktais nuo pagonybės laikų kultūrinio palikimo iki šiuolaikinio meno.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Užsienio kultūrinės spaudos apžvalga su Mykolu Drunga.

Daugiau nei prieš mėnesį paskelbta, kad buvusi Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro direktoriaus pavaduotoja Laima Vilimienė taps naująja Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro direktore. L. Vilimienė pareigas pradėjo eiti rugpjūčio viduryje, tokiu metu, kai prasidėję teatro rekonstrukcijos darbai, o teatro trupė – išsiskirsčiusi: spektakliai rodomi Žvejų rūmuose, Palangos koncertų salėje, gastroliuojama, o repetuojama Klaipėdos menų akademijoje. Naujoji vadovė sako, kad jos vizija – „pastatyti naują teatrą ne tik fizine, bet ir vidine prasme, atnaujinti jį. Tai yra unikali galimybė: teatras išeina iš savo įprastos būsenos, jis jau yra priverstas keistis. Galimi keli požiūriai į šią situaciją: galima mąstyti, kad ji labai sudėtinga ir išgyventi yra labai sunku, bet aš manau, kad tai puiki galimybė per trejus rekonstrukcijos metus pakeisti požiūrį teatro viduje“.

Ved. Juta Liutkevičiūtė.

„Ryto allegro“ rugpjūčio 30 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close