captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Naktiniai pokalbiai“: apie ypatingą laiką būti savimi

Naktis yra nuostabus laikas, kai išorinis pasaulis nurimsta, kai nusėda nereikalingi rūpesčiai ir šurmuliai, kai ateina tyla, kurioje gali susitikti su savimi ir kurti. Galbūt taip arba panašiai du menininkai – dailininkė Kristina Norvilaitė ir pianistas Petras Geniušas – apibūdintų  nakties laiką. Pasirodo labai dažnai menininkų pora tokiu metu dirba – dažnai abu drauge, vienoje patalpoje, ir kartu – kiekvienas sau. Apie tą stebuklingą laiką, apie juodą ir baltą spalvas klaviatūroje ir grafikos lakštuose, apie gyvenimą ir, aišku, klausomą muziką – vidurnakčio pokalbis Lukiškių aikštėje.
Dailininkė Kristina Norvilaitė ir pianistas Petras Geniušas. Margaritos Vorobjovaitės nuotr.
Dailininkė Kristina Norvilaitė ir pianistas Petras Geniušas. Margaritos Vorobjovaitės nuotr.

Lopšinė turbūt yra pirmoji girdėta muzika, kuri mus pasitinka gyvenime. Kartais mamos ar močiutės (o gal net tėčio?) dainuotą lopšinę prisimename visą gyvenimą. Ir dar pasikalbėsime apie linksmas ir šiurpias lopšines. Kokį ryšį ir kokius žmonių santykius kuria ši muzika? Paskutinę vasaros naktį valandą po vidurnakčio apie tai kalbėsmės su psichologe Laura Dubosaite ir migdysime jus lopšinėmis.

Lauksime jūsų skambučių, naktinėtojai.

Ved. Gerūta Griniūtė ir Jolanta Kryževičienė.

„Naktiniai pokalbiai“ – rugpjūčio 31 d., penktadienį, nuo 00.00 val. iki 02.00 val. LRT „100 valandų Lietuvai“ programoje.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...