captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Mano niekas neišgalvota, visa, kas parašyta – matyta, girdėta, viskas pačios skaudžiai išgyventa“, – rašė Ieva Simonaitytė. Apie vieną iškiliausių ir talentingiausių Lietuvos rašytojų, savo kūryboje gebėjusių įstabiai perteikti gimtojo krašto dvasią – pirmadienio viktorinoje.
Rašytoja Ieva Simonaitytė.
Rašytoja Ieva Simonaitytė.

Į muzikinius susitikimus melomanus vėl kvies gražia tradicija tapęs Aukštaitijos vargonų muzikos festivalis. „Pabuvę muzikos pasaulyje, į kasdienę būtį grįžtame geresni ir dvasiškai stipresni“, – įsitikinusi festivalio direktorė bei meno vadovė, vargonininkė Zita Lukošiūnienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos specialistė Eglė Baliutavičiūtė apžvelgia dvi labai skirtingas knygas – tai Icchoko Rudaševskio holokausto metų liudijimas „Vilniaus geto dienoraštis“ ir antrasis Justino Žilinsko maginės fantastikos kūrinys „Kaukas Gugis ir kerų karas“, geriausia 2017 metų knyga paaugliams.

„Aš – žmogus, daug matęs, daug kentėjęs ir nemokąs veidmainiauti. Mano niekas neišgalvota, visa, kas parašyta – matyta, girdėta, viskas pačios skaudžiai išgyventa“, – rašė Ieva Simonaitytė, viena iškiliausių ir talentingiausių Lietuvos rašytojų, savo kūryboje gebėjusi įstabiai, jautriai perteikti gimtojo krašto dvasią. Apie prieš keturis dešimtmečius Anapilin iškeliavusią Ievą Simonaitytę – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ rugpjūčio 27 d., pirmadienį, nuo 8.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close