captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kas į priekį veda Europos „F2“ vandens formulių čempioną iš Lietuvos?

Studijoje – naujasis Europos „F2“ vandens formulių čempionas Edgaras Riabko. Jis laimėjo savaitgalį Zarasuose vykusį čempionatą.
Europos „F2“ vandens formulių čempionas Edgaras Riabko. Eriko Ovčarenko / Scanpix nuotr.
Europos „F2“ vandens formulių čempionas Edgaras Riabko. Eriko Ovčarenko / Scanpix nuotr.

Vilniuje prasideda Prezidento Valdo Adamkaus vardo tarptautinė konferencija „Europos ir transatlantinio atsparumo atkūrimas“. Į Vilniaus universitetą rinksis iškilūs Lietuvos ir pasaulio politikos bei visuomenės lyderiai.

Iki popiežiaus atvykimo į Lietuvą lieka mėnuo. Popiežius Pranciškus lankysis Lietuvoje rugsėjo 22–23 dienomis. Apie pasirengimą vizitui kalbiname arkivyskupą Gintarą Grušą.

Trečiadienį įsigalioja naujos JAV sankcijos Rusijai. Vašingtonas kaltina Maskvą Didžiojoje Britanijoje panaudojus nervus paralyžiuojančią medžiagą prieš buvusį Rusijos šnipą Sergejų Skripalį ir jo dukrą.

Aiškinsimės, kaip mokyklų lytinio ugdymo programą pateko informacija, prieštaraujanti pačios ministerijos patvirtintai Sveikatos ir lytiškumo ugdymo bei rengimo šeimai bendrajai programai.

Nors reikalavimas turėti dūmų detektorius gyvenamosiose patalpose  įsigaliojo nuo gegužės, jie kol kas įrengti  tik trečdalyje namų. Ugniagesiai tikisi, kad iki metų pabaigos jais apsirūpins bent pusė gyventojų.

Taip pat laidoje – apžvalgininko Rimvydo Valatkos komentaras, žinios, sporto, verslo ir kino pasaulio naujienos, spaudos ir socialinių tinklų apžvalgos bei užsienio spaudos apžvalga su Mykolu Drunga.

Laidą veda Artūras Matusas ir Ramūnas Grumbinas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – rugpjūčio 22 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close