captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Esu muzikos fanatikas. Negaliu nė dienos išgyventi negrodamas, jos neklausydamas, nestudijuodamas, negalvodamas apie ją“, – teigė Leonardas Bernsteinas. Apie prieš 100 metų gimusį amerikiečių kompozitorių, dirigentą, pianistą – pirmadienio viktorinoje.  
Leonardas Bernsteinas. Al Ravenna / Wikimedia Commons nuotr.
Leonardas Bernsteinas. Al Ravenna / Wikimedia Commons nuotr.

Baigiantis rugpjūčiui, Plungėje vėl rengiamas tarptautinis Mykolo Oginskio festivalis – iškili šventė, ne tik gaivinanti šimtametes muzikos tradicijas, bet ir brėžianti ateities perspektyvas. „Muzika nežino jokių sienų, ji suartina žmones, tautas ir valstybes“, – sako aktyvi festivalio organizatorė, Plungiškių draugijos viceprezidentė Genovaitė Žiobakienė.
Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Poeto, vertėjo, literatūros kritiko Mariaus Buroko naujų knygų apžvalgoje – vienas geriausių šių metų verstinių romanų slovėnų rašytojo Gorano Vojnovičiaus „Jugoslavija, mano tėvynė“ ir antroji poetės, vertėjos Dovilės Kuzminskaitės poezijos knyga „Obsesijos“.

„Esu muzikos fanatikas. Negaliu nė dienos išgyventi negrodamas, jos neklausydamas, nestudijuodamas, negalvodamas apie ją“, – teigė Leonardas Bernsteinas. Rugpjūčio 25-ąją sukanka 100 metų, kai gimė šis amerikiečių kompozitorius, dirigentas, pianistas, savo kūryboje siekęs suderinti „rimtąją“ ir popmuziką. Apie Leonardą Bernsteiną – pirmadienio viktorinoje.


Ved. Viktoras Paulavičius.
„Ryto allegro“ rugpjūčio 20 d., pirmadienį, nuo 8.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close