captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Literatūros akiračiai“: Laimono Noreikos ir Paulius Širvio duetas

Girdėsime įrašą iš literatūrinio vakaro, kuriame dalyvavo dvi legendos, sutraukdavusios  pilnutėles sales, atpažįstamos ir visuomet laukiamos – Laimonas Noreika ir Paulius Širvys.
Laidos vedėjas Rimantas Kmita. Eimanto Genio nuotr.
Laidos vedėjas Rimantas Kmita. Eimanto Genio nuotr.

Literatūrinio gyvenimo įvykiai nėra vien tik knygų pasirodymai, apdovanojimai, mugės. Literatūriniai renginiai taip pat gali tapti įvykiais. Dar sovietmečiu per literatūrinius renginius dažniausiai salės lūždavo. Priežasčių tam būta daug, bet svarbiausia buvo tai, kad literatūriniai renginiai sukurdavo erdvę improvizacijoms. Čia autorius galėjo paskaityti ir tai, kas neperėjo per cenzūros sietą, galėdavo atviriau pasakyti savo nuomonę, nors tai irgi buvo rizikinga.

Kaip keitėsi literatūrinių renginių formatai, kaip renginyje atsiskleidžia rašytojų temperamentai? Šiai temai bus skirtas nedidelis laidų ciklas.
Pirmojoje čio ciklo laidoje kviečiame pasiklausyti LRT archyve esančio įrašo fragmentų. Įrašas iš renginio, vykusio Panevėžio rajone 1978 metais. Girdėsite ne tik skaitomus P. Širvio eilėraščius, L. Noreikos moderavimą, bet ir bendravimą su publika.

Ved. Rimantas Kmita.

„Literatūros akiračiai“ rugpjūčio 19 d., sekmadienį, 16.03 val. per LRT RADIJĄ.

Laida kartojama rugpjūčio 20 d., pirmadienį, 01.05 val. per LRT RADIJĄ.


https://www.facebook.com/LiteraturosAkiraciai
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...