captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: artėja 10-asis tarptautinis kino festivalis „Baltijos banga“

Rugpjūčio 23 d. prasidės jubiliejinis 10-asis kino festivalis „Baltijos banga“, kuris, pasak Lietuvos kinematografininkų sąjungos direktorės Ievos Norvilienės, „su pajūrio žiūrovais kasmet dalijasi Lietuvos, Latvijos ir Estijos kino naujienomis, aktualizuoja savojo ir kaimynų kino panoramą, rengia kino kūrėjų susitikimus su žiūrovais“.
Laidos vedėja Laima Ragėnienė.
Laidos vedėja Laima Ragėnienė.

„Kadangi ir pats gyvenau daugiau nei penkerius metus kitoje šalyje, galiu suprasti savo herojus – visiškai savu kitoje šalyje negali pasijausti, taip jau viskas sudėta. Bet kita vertus, galbūt mano projekto herojai tokie pasitaikė – nežinau, ar kuris nors peikia Lietuvą, jie visi įvardijo, kad čia sulaukia labai daug palaikymo“, – pastebi fotomenininkas Tadas Kazakevičius, kuriantis socialinį projektą „Įvairi Lietuva“ ir pristatantis įvairių tautybių atstovus, pasirinkusius Lietuvą, kaip savo namus.

Mėnraščio „Metai" naujausio numerio apžvalga su vyriausiuoju redaktoriumi Antanu Šimkumi.

„Titanikas“ – tai garažai su skulptūromis, skęstantys į kažkokią užmarštį, kur skulptūros žiūrovui parodomos vieną kartą, o paskui garaže lieka visam laikui“, – apie savo naująją parodą „Titanikas“ VDA parodų salėse „Titanikas“ sako menininkas Danas Aleksa.

Rugpjūčio 23 d. prasidės jubiliejinis 10-asis kino festivalis „Baltijos banga“, kuris, pasak Lietuvos kinematografininkų sąjungos direktorės Ievos Norvilienės, „su pajūrio žiūrovais kasmet dalijasi Lietuvos, Latvijos ir Estijos kino naujienomis, aktualizuoja savojo ir kaimynų kino panoramą, rengia kino kūrėjų susitikimus su žiūrovais“. Apie festivalio tradicijas ir naujienas, apie pirmą kartą rengiamą Baltijos kino ir TV forumą bei festivalį lydinčius kitus kinui artimus meno žanrus pokalbis su LKS direktore Ieva Norviliene, festivalio meno vadove kino kritike Rasa Paukštyte ir fotografu Gintautu Beržinsku.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ rugpjūčio 17 d., penktadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.
https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close